Aktualności:

  

 

 

 

 

 

mOmma na Facebooku

serdecznie zapraszamy na nasz profil


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 nowości

 

                   

Gryzaczki Gino, Fred i Jack 

Przyjaciele dziecięcych ząbków

Kojący efekt: miękkie i twarde elementy delikatnie masują obolałe dziąsła dzieci. Przynoszą ukojenie na różnych etapach ząbkowania.

2 struktury: dwa rodzaje struktur wzmacniają masaż dziąseł i przynoszą ulgę.

Odświeżający efekt: dzięki zamkniętej w nich wodzie nadają się do chłodzenia w lodówce przez co mają działanie znieczulające.

 

               Dostępne w sprzedaży !!!

                   

Steralizator - podgrzewacz

SteriWarmer

Cyfrowy Steralizator i Podgrzewacz 2 w 1

mOmma SteriWarmer to nowy, inteligentny , cyfrowy sterylizator i podgrzewacz do butelek "2 w 1". Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, to kompaktowe urządzenie spełnia dwie różne funkcje przez co jest funkcjonalne i bardzo wydajne.

Funkcja sterylizowania umożliwia sterylizację naraz do 5 butelek mOmma wraz z akcesoriami w ciągu zaledwie 9 minut, zapewniając czystość produktów dzięki specjalnej załączonej podstawie. SteriWarmer dostosowany jest do większości rodzajów butelek. Polecany jest również do parowej sterylizacji smoczków uspokajających oraz innych produktów dla dzieci. 

Funkcja podgrzewania butelek umożliwia podgrzanie mleka dla Twojego dziecka w czasie krótszym niż 2 minuty, osiągając odpowiednią temperaturę pokarmu w sposób szybki, łatwy i bezpieczny. 

A kiedy dziecko rośnie... mOmma SteriWarmer zmienia się razem z nim. Dzięki specjalnej funkcji możesz podgrzewać słoiczki z jedzeniem. SteriWarmer został zaprojektowany , by sprostać oczekiwaniom mam. Odpowiedni pionowy kształt sprawia, że urządzenie nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, jego elementy mogą być myte w zmywarkach, zaś opowiednia technologia cyfrowa wyłącza urządzenie, kiedy nie jest ono używane, oszczędzając energię.
                            

Dostępne już wktrótce !!!

 


Elektroniczna niania

Reagująca wibracją na płacz dziecka (Vibra-cry!) System kontroli mOmma. 2-stronna komunikacja. Mama nie tylko słyszy swoje dziecko, ale może je również uspokoić.
Daleki i bezpieczny zasięg komunikacji. Długi i bezpieczny zasięg komunikacji do 300m. System zapobiegania zakłóceniom. Zaawansowany system ochrony komunikacji. Zapobiega zakłóceniom innych wewnętrznych lub zewnętrznych urządzeń. Automatyczne przełączanie kanałów Automatycznie wyszukuje wolne kanały. Reakcja wibracją na płacz. Odbiornik rodzica zaczyna wibrować, gdy dziecko płacze. Światło reagujące na płacz. Włącza się, gdy dziecko zaczyna płakać, uspokajając i umilając czas do przybycia rodzica. Stała kontrola temperatury i wilgotności. Odbiornik dziecka wyposażony jest w czujnik temperatury i wilgotności.
Standardowe wyposażenie: 3 akumulatorki, 2 transformatory.
                       
     

Dostępne już wktrótce !!!

 

 

… NOWA LINIA WYJĄTKOWYCH  ELASTYCZNYCH

SMOCZKÓW WYGINAJĄCYCH SIĘ WE WSZYSTKICH KIERUNKACH


  


1. ELASTYCZNY SMOCZEK

 

Dostosowuje się do ssania poprzez wydłużanie                i skracanie się podczas ssania, imituje sutek przez co zapewnia karmienie zbliżone do naturalnego.

2.KARMIENIE      W RÓŻNYCH POZYCJACH

Smoczek wyginający się o 360°              umożliwia ssanie w różnych pozycjach. Wygodny dla dziecka, ponieważ nie zakłóca przepływu płynów nawet przy zgięciu smoczka o 90°. Mamie pozwala na karmienie praktycznie w każdej pozycji bez dodatkowej pomocy.


3. ULTRAMIĘKKI SILIKON

 

Bliższy karmieniu piersią dzięki zastosowaniu unikalnego ultramiękkiego silikonu smoczek wydłuża się zapewniając dziecku maksymalny komfort.4. SYSTEM ANTYKOLKOWY

 

Bliższy naturalnemu karmieniu   specjalny zaworek antykolkowy minimalizuje połykanie powietrza gwarantując karmienie bez przeszkód oraz redukując występowanie kolki.

 


5. UNIKALNA TECHNOLOGIA

 

Objęta zgłoszeniem patentowym: smoczek Flexy-Teat został opracowany i zaprojektowany przez zespół technologiczny firmy oraz współpracujących z nim specjalistów. Jest to chroniony innowacyjny projekt zgłoszony do opatentowania.


 

 

promocje w sklepie